Podkarpackie Forum Miłośników Komunikacji


Informacje ogólne
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
#1
(17-02-2017,11:38)Lolek12 napisał(a): Testowanie autobusu marki Autosan
Szanowni Pasażerowie,
Zarząd Miejskiego Zakładu Komunikacji Sp. z o.o. w Przemyślu informuje, że od dnia 16.02. do dnia 03.03.2017r. testowany jest nowy autobus marki Autosan typu Sancity 12LF.
Wszelkie ewentualne spostrzeżenia i uwagi dotyczące testowanego autobusu można przesyłać na adres mailowy: przewozy@mzk.przemysl.pl .
 
#2
Cytat:Nowa aplikacja systemu kiedyprzyjedzie.pl
[Obrazek: kiedy_przyjedzie.png]
Szanowni pasażerowie
informujemy, iż w sklepie Google Play jest już dostępna oficjalna aplikacja systemu kiedyPrzyjedzie.pl dla telefonów i urządzeń mobilnych działających w oparciu o platformę Android. Aplikacja umożliwia wyświetlenie wirtualnej tablicy z najbliższymi odjazdami w czasie rzeczywistym autobusów komunikacji miejskiej ze wskazanego przez pasażera przystanku. Interesujący nas słupek można wybrać z listy, wyszukać go na mapie lub też użyć kodu QR, a nawigacja pomoże nam do niego dotrzeć. Często wykorzystywane przystanki łatwo dodamy do ulubionych, aby mieć do nich szybki dostęp.
Aplikacja dostępna jest pod poniższym adresem:
https://play.google.com/store/apps/detai...ellerDroid
Podobna aplikacja została również udostępniona dla urządzeń mobilnych dla systemu Windows Phone. Można ją pobrać z adresu:
https://www.microsoft.com/pl-pl/store/p/...blggh6c3k0
Informujemy również, iż w sklepach internetowych znajduje się obecnie kilka aplikacji na platformy mobilne sygnowanych nazwą "kiedy przyjedzie" w różnych odmianach. Pragniemy podkreślić, że są to aplikacje, które działają w oparciu o publicznie dostępne dane pobierane z naszych stron internetowych, ale za jakość tych aplikacji w żaden sposób nie możemy ponosić odpowiedzialności. Jedyne oficjalne aplikacje to te, do których adresy prezentujemy powyżej.
[Obrazek: Screenshot_1.png] [Obrazek: Screenshot_2.png]
 
#3
Cytat:Dzień bez Samochodu

    Z okazji kolejnej wspólnej akcji Prezydenta Miasta Przemyśla oraz tygodnika „Życie Podkarpackie” dot. organizacji "Dnia bez samochodu” w ramach kampanii „Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu”, będzie możliwość bezpłatnego przejazdu autobusami komunikacji miejskiej:  w dniu 21 września 2017 r. - za okazaniem aktualnego Życia Podkarpackiego (nr 38 z dnia 20 września 2017 r.), oraz w dniu 22 września 2017 r. - za okazaniem dowodu rejestracyjnego pojazdu.

Bieg Przemyska Dycha 2017

W dniu 17 września 2017r. w godz. 14:00 – 16:00 odbędzie się impreza biegowa pn.: „Przemyska Piątka dla Hospicjum” oraz w dniu 24 września 2017r. w godz. 11:00 – 12:30 odbędzie się impreza biegowa pn.: V Przemyski Bieg Uliczny na dystansie 10 km „Przemyska Dycha”. W związku z powyższym wystąpią utrudnienia w ruchu kołowym na ulicach miasta Przemyśla i związane z tym ewentualne opóźnienia w kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej.
 
#4
Cytat:Zmiana rozkładu jazdy linii nr 21

Gmina Miejska Przemyśl jako Organizator publicznego transportu zbiorowego informuje, że od dnia 1 października 2017r. ulegnie zmianie rozkład jazdy linii nr 21, tj.:
odjazd autobusu z Rożubowic w dni robocze zostanie przesunięty z godz. 13:35 na godz. 13:45.
Z nowym rozkładem jazdy można zapoznać się w menu pod pozycją "Nowy Rozkład Jazdy".
 
#5
Cytat:Druga edycja promocji “Bilet za 1 zł z Masterpass od mPay"
[Obrazek: logo_mPay2.jpg]Informacja firmy mPay !
Ruszyła kolejna odsłona promocji, dzięki której można podróżować taniej komunikacją miejską. Zaoszczędzić może każdy, kto kupuje bilety telefonem komórkowym przy użyciu aplikacji mPay i portfela cyfrowego Masterpass. Koszt każdego przejazdu w czasie trwania akcji promocyjnej wynosi zaledwie złotówkę.
 
#6
Cytat:Komunikacja Miejska na liniach A, B, C, D we Wszystkich Świętych za darmo !
[Obrazek: zmiana_rj.jpg]
1 listopada na drogach zawsze panuje bardzo duży ruch, zwłaszcza w okolicach cmentarzy. W tym roku po raz pierwszy Prezydent Miasta podjął decyzję o uruchomieniu w tym czasie darmowej komunikacji miejskiej dla mieszkańców Przemyśla oraz wszystkich innych odwiedzających przemyskie nekropolie. 
W związku z nadchodzącym dniem Wszystkich Świętych, Prezydent Miasta Przemyśla wraz z Miejskim Zakładem Komunikacji zachęcają wszystkich mieszkańców miasta do pozostawienia aut w garażach i skorzystania w najbliższych dniach z DARMOWEJ komunikacji miejskiej. 
Już od jutra, 31 października do 2 listopada, wszyscy pasażerowie będą mogli zupełnie za darmo podróżować specjalnie uruchomionymi na tę okazję liniami MZK. Dodatkowe linie A, B, C oraz D kursować będą pomiędzy Cmentarzem Głównym, a Cmentarzem Zasańskim.

Linie A i B kursować będą 1 listopada (przez cały dzień).
Linią A pojedziemy z przystanku Słowackiego PGK, przez ul. Glazera w kierunku ul. Bielskiego. Następnie zjeżdżając serpentynami wrócimy ul. Grunwaldzką i Jagiellońską z powrotem na przystanek mieszczący się przy Cmentarzu Głównym.
Trasa Linii B wygląda podobnie, z tą różnicą, że autobus będzie wjeżdżał na ul. Bielskiego nie przez ul. Glazera, a od strony serpentyn.
Linie C i D kursować będą w dniach 31 października – 2 listopada w godzinach 10.15 – 14.48 z przystanku „Słowackiego PGK” do przystanku przy ul. Bolesława Śmiałego.

Z rozkładem jazdy w/w linii można zapoznać się .tutaj

Ponadto w związku z wprowadzeniem tymczasowej organizacji ruchu drogowego na ulicach przylegających do Cmentarza Komunalnego przy ulicy Słowackiego w okresie od 28.10.2017r. do 02.11.2017r. przystanek „Przemysława-Działki – kierunek centrum miasta” zostanie w tym terminie wyłączony z ruchu.
 
#7
Cytat:Bilet za 1 zł z Masterpass od mPay - zakończenie drugiej edycji promocji
[Obrazek: logo_mPay1.jpg]W dniu 15 listopada 2017 roku dobiegła końca druga edycja promocji, w której na uczestników czekało aż 200 tys. mobilnych biletów za złotówkę.

Dobiegła końca druga edycja wspólnej akcji mPay i Mastercard, której głównym celem było propagowanie mobilnego stylu życia oraz zachęcanie użytkowników telefonów do korzystania z nowoczesnych, bezgotówkowych rozwiązań płatniczych. W ramach inicjatywy od początku października pasażerowie komunikacji miejskiej mogli wielokrotnie kupować bilety za symboliczną złotówkę. Jedynym warunkiem było korzystanie z aplikacji mPay oraz dokonywanie płatności  za pomocą karty zarejestrowanej w portfelu cyfrowym Masterpass.
Zgodnie z założeniami promocji na pasażerów czekało 100 tys. tańszych biletów. Ogromna popularność akcji skłoniła jednak organizatorów do podwojenia pierwotnie ustalonej puli. Tym samym finalna liczba mobilnych biletów za złotówkę wyniosła aż 200 tys.
Z tańszych przejazdów można było korzystać we wszystkich miastach, w których mPay udostępnia płatności za bilety komunikacji miejskiej. Akcją promocyjną objęte były bilety jednorazowe i czasowe do 90 minut o wartości między 1,10 zł a 5 zł.
 
#8
Cytat:Wyłączenie możliwości zakupu biletów przy użyciu kodów USSD
[Obrazek: logo_mPay1.jpg]Informujemy, że od 1 grudnia 2017 r. w mPay nie będzie możliwe kupowanie biletów komunikacji miejskiej za pomocą kodów USSD. Wszystkich użytkowników tej formy płatności zachęcamy do korzystania z wygodnej aplikacji mobilnej.
Przypominamy, że aplikacja jest darmowa i  dostępna na wszystkie telefony z systemami Android, iOS oraz Windows Phone. Żeby ją pobrać, wystarczy w dedykowanym sklepie z aplikacjami wpisać "mPay płatności mobilne". Innym sposobem jest wpisanie w przeglądarce internetowej telefonu adresu www.app.mpay.pl.
Za bilety użytkownicy mPay mogą płacić środkami pieniężnymi, którymi wcześniej zasilili swoją elektroniczną portmonetkę, jak również przy użyciu podłączonej do aplikacji karty płatniczej. Należność za bilety jest wówczas pobierana bezpośrednio z konta bankowego. Aplikacja umożliwia ponadto dodanie wybranych biletów do listy ulubionych, co pozwala znacznie skrócić czas potrzebny do ich zakupu.
W przypadku dodatkowych pytań, prosimy o telefoniczny lub e-mailowy kontakt z Biurem Obsługi Klienta. Nasi konsultanci chętnie udzielą wszelkich potrzebnych informacji (e-mail: bok@mpay.com.pl , tel: +48 34 390 55 57. infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 – 20:00 oraz w soboty w godzinach 8:00 - 14:00).
 
#9
Cytat:Kolejna edycja promocji “Bilet za 1 zł z Masterpass od mPay"
[Obrazek: logo_mPay2.jpg]Informacja firmy mPay !
Z ogromną przyjemnością chcieliśmy poinformować, że ruszamy ze specjalną promocją dla użytkowników aplikacji mPay płatności mobilne, którzy kupują za jej pośrednictwem bilety komunikacji miejskiej. Od 4 grudnia zapraszamy pasażerów do podróżowania z biletami za 1 zł. Promocję tę organizujemy razem z naszym partnerem - firmą MasterCard. Jej głównym założeniem jest promowanie mobilnego stylu życia. Chcemy przekonać pasażerów, że bilet w komórce to wygoda, szybkość i łatwość w obsłudze.

REGULAMIN: (pobierz)

więcej informacji dostępne również na stronie: https://www.mpaybilety.pl/
 
#10
Cytat:Zakończenie Kolejnej edycjji promocji “Bilet za 1 zł z Masterpass od mPay"

[Obrazek: logo_mPay2.jpg]Informacja firmy mPay !
                                       Szanowni Pasażerowie informujemy, że została zakończona odsłona promocji "Bilet za 1 zł z                                                Masterpass od mPay".
 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości