Podkarpackie Forum Miłośników Komunikacji


Informacje ogólne.
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
#1
Cytat:Nowe zasady przyznawania Kart Stałego Klienta

Informujemy, że z dniem 1 kwietnia 2016 r. zmianie ulegają zasady przyznawania Kart Stałego Klienta Sindbad Club i Sindbad VIP Club.
 
Aby otrzymać Kartę Stałego Klienta, pasażer winien jest do wypełnionego wniosku dołączyć wykorzystane bilety autokarowe Platformy Sindbad o łącznej wartości 1500 PLN (lub w innej walucie przeliczonej na PLN po średnim kursie NBP z dnia wypełnienia wniosku).
 
Aby przystąpić do programu Sindbad VIP Club i otrzymać Złotą Kartę należy być posiadaczem Karty Stałego Klienta i przesłać na adres siedziby Sindbad Sp. z o.o. wykorzystane bilety Platformy Sindbad o łącznej wartości 4000 PLN (lub w innej walucie przeliczonej na PLN po średnim kursie NBP z dnia wypełnienia wniosku) zakupionych w ciągu 12 miesięcy, wraz z wypełnionym wnioskiem.
 
Pozostałe zapisy regulaminu Sindbad Club i Sindbad VIP Club nie ulegają zmianie.
Źródło: Sindbad
 
#2
Cytat:Dołącz do nas na

Oferta Sindbad Eurobus

Z przyjemnością informujemy, że z dniem 1 maja 2016 roku wprowadzamy do sprzedaży nową, znacznie bardziej rozbudowaną ofertę połączeń międzynarodowych pod nazwą Sindbad Eurobus.


Chcąc świadczyć wysokiej jakości usługi przewozowe z zachowaniem szerokiej sieci połączeń, a co ważniejsze atrakcyjnych cen, podjęliśmy decyzję o reorganizacji dotychczasowych ofert firm Sindbad i Eurobus. Reorganizacja rozkładów jazdy spowoduje, że  po 1 maja mogą ulec zmianie godziny wyjazdów oraz przyjazdów do poszczególnych miast. Mogą też wystąpić zmiany dni wyjazdów
i powrotów, a także sporadyczne przypadki zawieszenia obsługi niektórych miejscowości. Pragniemy poinformować i zapewnić, że o wszystkich tych zmianach będziecie Państwo na bieżąco przez nas informowani.


Nowa oferta połączeń umożliwi podróżowanie z ponad 200 miejscowości w Polsce aż do 500 miast za granicą, do takich krajów jak: Niemcy, Austria, Belgia, Francja, Monako, Hiszpania, Holandia, Luksemburg, Wielka Brytania, Dania, Szwecja, Norwegia, Szwajcaria, Czechy, Słowacja, Węgry, Grecja, Bułgaria, Słowenia, Ukraina, Białoruś, Włochy, Litwa, Łotwa, Estonia, Chorwacja, Mołdawia – łącznie 27 państw.


Zwiększenie liczby obsługiwanych miast to nie jedyna korzyść wynikająca z powstania nowej oferty. Po wnikliwej analizie udało nam się skrócić czasy przejazdów do wielu miejscowości, zwiększyć częstotliwość kursowania autokarów, a także utworzyć nowe, ekspresowe połączenia.


Flota autokarów Sindbada, która od marca bieżącego roku liczyła ponad 250 nowoczesnych pojazdów, powiększy się o kolejne autokary. Ostatecznie będziemy w stanie poszczycić się taborem, który pod barwami Sindbad Eurobus będzie liczył ponad 300 autokarów. Wszystkie one przejdą rebranding,
a ich wygląd zostanie ujednolicony zgodnie z nowymi standardami. Wszystko przede wszystkim po to, by ułatwić pasażerom identyfikację autokarów.


W celu ułatwienia dostępu do informacji na temat międzynarodowych przewozów pasażerowie będą mogli korzystać z jednego numeru infolinii. Dzwoniąc pod numer call center Sindbad, również dotychczasowi klienci firmy Eurobus będą mogli zasięgnąć kompleksowych informacji na temat aktualnej oferty. Nasi konsultanci służą pomocą 7 dni w tygodniu, od godziny 7 do 23.


Pasażerowie, którzy do tej pory korzystali ze zniżek przysługujących posiadaczom karty stałego klienta Eurobus, będą mogli na podstawie jej numeru przystąpić do Sindbad Club i uzyskać przywileje dla członków tego programu.


O wszelkich zmianach dotyczących nowej oferty Sindbad Eurobus będziemy informować Państwa na bieżąco. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z infolinią pod numerem +48 77 443 44 44 lub 801 22 33 44.

Źródło: Sindbad
 
#3
Cytat:Z dniem 14 maja 2016 roku nasza oferta przewozowa do Wielkiej Brytanii uległa znacznemu rozszerzeniu, a to za sprawą kooperacji z firmą National Express. To brytyjski przewoźnik autokarowy, który na rynku transportowym istnieje już od 1974 roku. Obecnie jest największą grupą przewozową w kraju.
 
Owocem współpracy jest rozbudowana sieć połączeń, która powiększona została aż o 40 następujących miejscowości:
 
Alnwick, Barnsley, Basingstoke, Blackburn, Blackpool, Bolton, Bridgwater, Burnley, Camborne, Cambridge, Canterbury, Cheltenham, Chester, Derby, Durham, Guildford, Halifax, Huddersfield, Inverness, Liskeard, Liverpool, Mansfield, Milton Keynes, Newquay, Newton Abbot, Norwich, Paignton, Penrith, Penzance, Poole, Sheffield, Sunderland, Taunton, Thetford, Torquay, Turno, Wakefield, Winchester, Wolverhampton, York
 
Rozszerzenie dotychczasowej oferty przewozowej o nowe przystanki umożliwia teraz naszym klientom podróż do prawie 90 brytyjskich miast.
 
Pasażerów podróżujących do Wielkiej Brytanii, którzy korzystać będą z przewozów liniami National Express informujemy, że przy zakupie biletu autokarowego drukować się będzie dodatkowy odcinek dotyczący przejazdu na terenie Wielkiej Brytanii.
 
#4
Cytat:Sindbad inwestuje we flotę.

Tej wiosny nasza firma zdecydowała się na zakup 26 pojazdów marki Setra, których oficjalne przekazanie odbyło się 8 czerwca w fabryce autokarów SETRA w Ulm, w Niemczech. Szesnaście nowych pojazdów zasili tabor, którym dysponuje Sindbad Sp. z o.o., kolejnych dziesięć trafi do firm partnerskich, które realizują przejazdy na zlecenie Sindbada.
 
Tegoroczny zakup to pojazdy: S 515 HD (9 szt.), S 517 HD (10 szt.), S 519 HD (2 szt.),
S 517 HDH (3 szt.) oraz piętrowe S 431 DT (2 szt.).
 
Część autokarów już przyjechała do Opola, pozostałe opuszczą fabrykę do końca czerwca. Firma nie wyklucza jednak zwiększenia tegorocznego zamówienia o kolejne pojazdy z datą odbioru pod koniec roku.
 
W tegorocznych zakupach tradycyjnie Sindbad postawił przede wszystkim na komfort pasażerów oraz bezpieczeństwo. Wszystkie nowe autokary wyposażone są w dostępne obecnie systemy bezpieczeństwa najnowszej generacji, między innymi: (ABA) Active Brake Assist nowej generacji, (SPA) Asystent utrzymania pasa ruchu, (ESP®) Elektroniczny program stabilizacji, (EBS) Elektroniczny układ hamulcowy, (ART) Tempomat odległości, (FUB) Oświetlenie otoczenia pojazdu oraz funkcja oświetlania kierunku skrętu.Autokary spełniają również rygorystyczne wymogi co do ilości emisji spalin według najnowszych standardów Euro 6 (standard emisji spalin).
 
Sindbad Sp. z o.o. to obecnie największy przewoźnik autokarowy w Polsce. Aktualnie w skład platformy Sindbad wchodzi 9 przewoźników realizujących własne linie międzynarodowe oraz grupa ponad 30 przewoźników realizujących przewozy jako podwykonawcy Sindbada. Łącznie grupa posiada flotę ponad 320 autokarów. W 2015 roku z usług platformy Sindbad skorzystało 1.121.494 osób i był to czwarty rok z rzędu, w którym firmie udało się przewieźć ponad milion pasażerów w roku kalendarzowym.
 
 „Tegoroczna inwestycja o wartości prawie 40 milionów złotych, jest kontynuacją naszej wieloletniej polityki rozwoju i unowocześniania floty. Najstarsze autokary są wycofywane z eksploatacji, a jednocześnie liczba pojazdów stale rośnie. Obecnie nasza nowa oferta Sindbad Eurobus oferuje codzienne połączenia z  ponad 200 miast w Polsce do ponad 500 miast w 27 krajach w Europie, a dokonane ostatnio inwestycje mogą świadczyć o tym, jak bardzo zależy nam na stałym podnoszeniu komfortu i bezpieczeństwa naszych pasażerów”- podkreśla Bogdan Kurys, wiceprezes zarządu Sindbad Sp. z o.o.
 
 
#5
Cytat:Nowy numer Sindbad INFO

Właśnie ukazał się nowy numer magazynu pokładowego Sindbad INFO. Nasz zespół redakcyjny bardzo starał się, aby w tym numerze znaleźli Państwo solidną porcję ciekawych artykułów, zarówno z życia naszej firmy, jak i dotyczących podróżowania. Zachęcamy do lektury!


W numerze 54 (sierpień-wrzesień) znalazły się takie artykuły jak:'


- Euro 2016. Drużyna Islandii – ukryty talent piłkarski

- Tłuszcz i herbata, czyli Wielka Brytania od kuchni

- Miejsca święte w Europie

- Premiery muzyczne lata – czego posłuchać w podróży i na urlopie?


Magazyn Sindbad INFO znajduje się w każdym naszym autokarze. Dostępny jest również online.
 
#6
Cytat:Promocje świąteczne
 
 
Tradycyjnie już, jak co roku, Sindbad proponuje dla swoich klientów bardzo atrakcyjne cenowo przejazdy w okresie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku. Promocja dotyczy przejazdów na liniach do:
 
Południowa Francja i Hiszpania
 
Cena biletu dwustronnego to tylko 499 zł lub 119€
Warunkiem wykupienia taniego biletu jest wyjazd z Polski w dniach:
12 grudnia 2016 /poniedziałek/,
14 grudnia 2016 /środa/,
16 grudnia 2016 /piątek/,
 
a powrót nastąpić musi w terminach:
 
od 6 stycznia 2017 /piątek/ a 30 stycznia 2017 /poniedziałek/,
 
Włochy, Słowenia, Austria, Holandia, Belgia,Dania,
Szwecja i Norwegia, Francja - linia do Paryża
 
Cena biletu dwustronnego to tylko:
149 zł lub 40€  przy zakupie biletu do 30.11.2016
199 zł lub 50€  przy zakupie biletu od 01.12.2016
Warunkiem wykupienia taniego biletu jest wyjazd z Polski między:
12 grudnia br. /poniedziałek/ a 15 grudnia br. /czwartek/
lub od 18 grudnia /niedziela/ do 20 grudnia /wtorek/
a powrót nastąpić musi w terminie między:
9 stycznia 2017 /poniedziałek/ a 31 stycznia /wtorek/ 2017
 
Wielka Brytania
 
Cena biletu dwustronnego to tylko 399 zł lub £79
Warunkiem wykupienia taniego biletu jest wyjazd z Polski w terminach:
12 grudnia 2016 /poniedziałek/,
14 grudnia 2016 /środa/,
19 grudnia 2016 /poniedziałek/,
20 grudnia 2016 /wtorek/,

a powrót musi nastąpić:
 w każdy poniedziałek i środę w terminach 9.01-31.01.2017
 UWAGA !
a/ Dla tych przejazdów nie stosujemy dodatkowo żadnych zniżek,
b/ w przypadku zmiany terminu powrotu do Polski na inną datę niż w/w, powinna nastąpić dopłata do pełnego biletu,
c/ ilość miejsc dostępnych w promocji jest ograniczona
 
Niemcy, Luksemburg, Austria, Szwajcaria
 
Cena biletu dwustronnego to tylko:
99 zł lub 25€  przy zakupie biletu do 31.10.2016
129 zł lub 30€  przy zakupie biletu do 30.11.2016
169 zł lub 40€ przy zakupie biletu od 01.12.2016
Warunkiem wykupienia taniego biletu jest wyjazd z Polski między:
od 12 grudnia /poniedziałek/ do 15 grudnia /czwartek/ lub
od 19 grudnia* /poniedziałek/ do 20 grudnia* /wtorek/

a powrót nastąpić musi:
4 stycznia 2017 /środa/ lub 5 stycznia 2017 /czwartek/ lub w terminie
9 stycznia 2017 /poniedziałek/ a 31 stycznia /wtorek/ 2017

UWAGA !
a/ Dla tych przejazdów nie stosujemy dodatkowo żadnych zniżek,
b/ w  przypadku  zmiany  terminu powrotu do Polski na inną datę niż w/w, powinna nastąpić dopłata do pełnego biletu,
c/ *przy wyjazdach z Polski w dniu 19 lub 20 grudnia obowiązuje tylko cena 169 zł lub 40€
d/ ilość miejsc dostępnych w promocji jest ograniczona.
 
#7
Troszku odświeżymy temat


Cytat:

Informacja dotycząca zdarzenia drogowego autokaru firmy Sindbad w okolicach Schaffhausen w Szwajcarii w dniu 15 października 2016 roku. Komunikat nr 1 z dnia 15.10.2016 roku, godzina 16.30


Informacja dotycząca zdarzenia drogowego autokaru firmy Sindbad w okolicach Schaffhausen w Szwajcarii
w dniu 15 października 2016 roku.
 
Komunikat nr 1 z dnia 15.10.2016 roku, godzina 16.30
 
 
Dziś (sobota 15.10.2016r) tuż przed godziną 11-tą, w tunelu na autostradzie A4 w okolicy Schaffhausen w Szwajcarii jeden z autokarów realizujący na nasze zlecenie przewóz liniowy na trasie z Polski do Szwajcarii uczestniczył w karambolu. W wypadku brały udział cztery samochody osobowe, na które najechała ciężarówka, a nasz autokar pomimo hamowania uderzył w tył samochodu ciężarowego.
 
Był to autokar marki Setra S 419 GT-HD, rok produkcji 2011, ostatnie badania techniczne wykonane były w kwietniu br. Autokar prowadził doświadczony kierowca, który po odpoczynku nocnym w Niemczech, wsiadł do autokaru o godzinie 9.00.
 
Na pokładzie autokaru było 22 pasażerów i 2 członków załogi. Żaden z pasażerów nie odniósł poważnych obrażeń, jedna osoba pozostaje na obserwacji w szpitalu, pozostali pasażerowie kontynuują podróż. Niestety w wyniku obrażeń śmierć poniósł jeden z naszych pracowników.
 
Na miejsce zdarzenia wysłaliśmy autokar zastępczy, który zabrał pasażerów w dalszą drogę.
 
Łączymy się w bólu z rodziną i pozostajemy w głębokim smutku z powodu dzisiejszej tragedii.
 
Zarząd Sindbad Sp. z o.o.
 
#8
Cytat:Sindbad bierze kurs na Ukrainę. Dwie nowe linie

Największy polski przewoźnik międzynarodowy rozbudowuje ofertę połączeń na Ukrainę. To odpowiedź na wzmożone zainteresowanie przewozami autokarowymi na tym kierunku. A zbliża się okres świąteczny... Z Sindbadem ma być bezpiecznie i komfortowo.

Czytaj więcej: http://www.infobus.pl/sindbad-bierze-kur...89819.html
 
#9
Cytat:Zniesienie dopłat rezerwacyjnych do biletu z dniem 16.01.2017

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że od dnia 16 stycznia 2017r. (poniedziałek) zostają zniesione
następujące opłaty rezerwacyjne na biletach Sindbad Eurobus:
 
- Zmiana daty wyjazdu,
- Zmiana daty powrotu,
- Oddatowanie biletu OPEN,
- Ponowne datowanie biletu OPEN.
 
Z dniem 16 stycznia 2017r. powyższe operacje będą bezpłatne. Zmiana dotyczy również biletów
zakupionych przed tą datą.
 
Po zniesieniu opłat w/w operacje na biletach będzie można wykonywać dowolną ilość razy, pod
warunkiem, że zmiany zostaną zrobione najpóźniej 24 godziny przez wyjazdem.
 
W razie zmiany taryfy, terminu lub trasy wyjazdu/powrotu, która skutkować będzie zmianą ceny
na wyższą w stosunku do pierwotnej ceny biletu, naliczona i pobrana przez pilota zostanie jedynie
opłata w wysokości różnicy taryfowej.
 
Opisana wyżej dopłata nie zostanie pobrana jeśli zmiana ceny nie przekroczy kwoty
20 PLN/ 5EUR/ 5GBP/ 5CHF/ 40DKK/ 40SEK/ 40NOK.
 
Przypominamy również, że Klient który posiada bilet zakupiony w taryfie promocyjnej SINDBAD-INTERBUS
może dokonać bezpłatnej zmiany terminu wyjazdu/powrotu tylko i wyłącznie
w ramach taryfy SINDBAD-INTERBUS.
 
Prosimy o informowanie o w/w fakcie naszych Klientów. Ewentualne pytania prosimy kierować pod
numer Infolinii 801 22 33 44 lub 77 443 44 44.
 
 
#10
Cytat:Nowy numer Sindbad INFO

Nowy numer naszego magazynu pokładowego INFO jest już dostępny! W najnowszym numerze można odnaleźć najważniejsze informacje o zmianach na liniach autokarowych oraz wiele ciekawych artykułów.
 
W numerze 57 ( luty- marzec 2017) znalazły się takie artykuły jak:
 
W cyklu “Między nami”
nietypowe sporty zimowe
7 pomysłów na niekonwencjonalne walentynki
W cyklu “W drodze”
8 najlepszych stoków narciarskich
krótka opowieść o granicach
 
Magazyn INFO znajduje się na pokładzie każdego naszego autokaru. Dostępny jest również online
 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości