Podkarpackie Forum Miłośników Komunikacji


Informacje prasowe
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
#1
Cytat:Mikołajkowy autobus MPK będzie kursował na liniach 7 i 23!  

W najbliższy czwartek (6 grudnia) zabytkowy autobus MPK będzie kursował na liniach 7 i 23. W AutoSANIE z Mikołajem na pasażerów będą czekały słodkie niespodzianki.
 
Cudowna, świąteczna atmosfera będzie panowała na pokładzie zabytkowego autobusu MPK, który przemieszczał się będzie ulicami miasta Nowego Sącza. Mikołaj wraz z elfami będzie rozdawał słodycze grzecznym pasażerom. Na prezenty mogą liczyć nie tylko najmłodsi!
[Obrazek: mpk_mikolaj0.jpg]
Organizatorami corocznego przedsięwzięcia są: Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. w Nowym Sączu oraz Galicyjskie Stowarzyszenie Miłośników Komunikacji.
Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: MPK Nowy Sącz
https://miastons.pl/nowy-sacz/mikolajkow...x-Vt_4_Sgs
 
#2
Cytat:MPK Nowy Sącz zabezpieczone na 10 lat

4 grudnia prezydent Ludomir Handzel oraz przedstawiciele MPK Nowy Sącz podpisali umowę gwarantującą współpracę przez następne 10 lat. Umowa zapewnia między innymi, świadczenie usług przewozowych w zakresie publicznego transportu zbiorowego na terenie Miasta Nowego Sącza. Popisy na nowej umowie złożyli również skarbnik Renata Seruga-Tokarz oraz dyrektor Wydziału Transportu i Komunikacji Stanisław Bębenek. - MPK to nasza flagowa spółka, zabezpieczająca potrzeby mieszkańców miasta oraz regionu - powiedział prezydent Ludomir Handzel. W nowej umowie zwiększono między innymi nacisk na kontrolę wykonywania usług przez Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne i określono ubiór służbowy kierowców. Zadowolenia nie krył dyrektor Wydziału Transportu i Komunikacji Stanisław Bębenek. - Nie ukrywam, że wszystkim nam zależy na wizerunku miasta, dlatego dbamy o to, by kierowcy autobusów odpowiednio się prezentowali. Wszystko to wymaga pracy całego zespołu, któremu serdecznie chcę podziękować. Podpisanie umowy W zawartej umowie podniesiono także standardy wykonywania usług przez MPK dotyczące wyposażenia autobusów, spełniania norm niskoemisyjności oraz wymagania techniczne(autobusy muszą posiadać klimatyzację i być całościowo lub częściowo niskopodłogowe). Przedstawiciele MPK - prezes Jerzy Leszczyński oraz v-ce prezes Tomasz Wesołowski podkreślali poczucie pewności i stabilności, dziękując prezydentowi oraz radnym, którzy zabezpieczyli środki w 10-letniej perspektywie miasta.

Czytaj więcej: http://infobus.pl/mpk-nowy-sacz-zabezpie...19626.html
 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości