Podkarpackie Forum Miłośników Komunikacji


Ankieta: Czy awaria biletomatu mobilnego powinna usprawiedliwać brak biletu za przejazd ?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
tak
41.18%
7 41.18%
nie
58.82%
10 58.82%
Razem 17 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ankieta nr 130- Awarie biletomatów
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
#1
Awarie biletomatów
 
#2
Tak, ponieważ dzieje się to zbyt często, jeśli nie ma sposobu na mobilizację producenta oraz obsługi, należy zlikwidować zabawkomaty mobilne. Mile widziane włączenie możliwości płatności kartą bankową w kasowniku.
#3
uważam, że nie powinniśmy tworzyć takiego precedensu, że jak coś jest zepsute to od razu jazda za darmo. W reuglaminie powinno być wyraźnie zaznaczone, że awarie biletomatów nie zwalniają z posiadania ważnego biletu za przejazd. Zawsze przecież może zdarzyć się sytuacja, w której dojdzie do awarii.

Z drugiej strony nie może to oznaczać akceptacji sytuacji, z którą mamy do czynienia ostatnio, że co chwilę zgłaszane są awarie biletomatów. Jak widać są one niskiej jakości i z natury pewnie już tak będzie, że się będą psuć. Należy poszukać jakiegoś rozwiązania, pewnie wymiana na nowe tylko kto za to zapłąci ?
 
#4
Albo kierowcy niech sprzedają bilety po 3,60 jak nie ma biletomatu/jest zepsuty.
 
#5
wtedy wszyscy zaczną kupować u kierowcy i opóźnienia już nie do odrobienia
poza tym komunikat - cena biletu u kierowcy wyższa na wielu działa odstraszająco i w tym przypadku akurat bardzo dobrze
 
#6
Przeczytał ktoś co napisałem? Big Grin Płatność kartą w ciasowniku, jeśli by się zajmowali tymi zabaweczkami to można myśleć o obowiązkach, lecz wg mnie ważniejsze jest zachęcić ludzi do korzystania ze zbiorkomu niż kasa za kilka świstków... Co do kierowców to powinni mieć pełną gamę biletów lub bileterkę jeśli by wyszło taniej, w sumie można by poknocić z RG czy nie byli by w stanie dorobić drukarki do 6000P. Obecnie jest cyrk, stacjonarne znów szaleją, mobilne PIXELa odrutowali i jest spokój, nw jak z terminalami, a do MERY brak słów.
#7
Kiedyś kierowcy mieli pełną gamę i co ludzie kupowali na potęgę u kierowców.
 
#8
Wielu tak odstrasza że postanawiają jechać na gape i w razie czego robić drame u Ferenca i w Rzeszow News.
 
#9
No właśnie, więc powinno się uwypuklić zasadę
"Brak możliwości zakupu biletu, nie zwalnia z odpowiedzialności jego braku"
 
#10
Hmmm moim zdaniem licząc ilość awarii/ilość biletomatów nie jest tego dużo. Ten histeryczny rumor zaczynający się od tego dziwnego brukowca rozprzestrzenił się po całej rzeszowskiej prasie.

P.S. Jak ktoś pisze, żeby zainwestować w lepsze niech da przykład jakie? Bo moim zdaniem w każdym mieście i jakiegokolwiek urządzenia byśmy nie użyli nie ma cudów...
 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości