Podkarpackie Forum Miłośników KomunikacjiShoutbox archive
avatar
3 z Mrowli do Lutoryża będzie dorównywać czasem przejazdu do takich linii jak 37 czy 58.
avatar
22 ma w dni robocze 5 kursów do Mrowli.
avatar
Moim zdaniem linia nr 3 powinna byc skrócona do Dworca Lokalnego lub ewentualnie kończyć kursy na ul. Mikołajczyka , natomiast do Mrowli Otoka powinna byc skierowana osobna linia
avatar
Natomiast 22 będzie wykonywać do Mrowli bodajże 2 kursy w dni robocze i 1 kurs w sobote. Ale nie jestem do końca pewny czy dobrze mówię.
avatar
Za dużo tej 3 do Mrowli nie będzie, 2 kursy w dni robocze i soboty, 3 w niedziele. To chyba w zamian za podjazdy linii 22 (nie będzie na niej kursów przez Mrowlę Otoka do Trzciany / Bardowskiego).
avatar
Niezły tasiemiec się z 3 robi, ta linia powinna zostać skrócona do trasy Lutoryż - Mikołajczyka a do Mrowli itd osobna linia.
avatar
Lutoryż-Mrowla nieźle..
avatar
O kurde, na rekord chyba idą... powinna jeszcze do Bratkowic lasu jechać, a co tam!
avatar
Od poniedziałku wszystkie linie wg rozkładu na dni robocze oraz m.in. kilka kursów linii 3 do Mrowli Otoka (z Lutoryża też).
avatar
@WUJEK to jak wiesz to podziel się z nami ta wiedza !
avatar
@abc wiadomo, szczegóły niebawem
avatar
Rano na podkarpackiej jechały 948, 949, 950 i 951
avatar
W tym tygodniu podobno ma się zakończyć dostawa ostatnich sztuk z pierwszej partii (20/60). Wiadomo co z kolejnymi kasacjami?
avatar
Kolejne nówki dotarly. Napewno 948 i 950
avatar
Na Dw. Lokalnym zrobiło się sporo luźniej odkąd Marcel organiczył kursy. Teraz można spokojnie stanąć między kursami, nie przeganiają...
avatar
Przecież po coś są te kamery na przytankach
avatar
Ponoć resztki prywqciarzy spod Europy ma sie przenieść pewnie na lokalny...
avatar
PKSy i busy to jedno, ale dostawczaki czy osobówki też rozjeżdżają, szczególnie np. przy sklepach (Ofiar Katynia kładka, Dąbrowskiego pawilony itd.).
avatar
Nie wiem dlaczego mpk ma to robic skoro na przystankach zatrzymuja sie tez inni przewoznicy.
avatar
No to po jakiego ciula ogólnie malowali
avatar
Kolejny odcinek walki ZTMu ze swoim największym wrogiem: wspólnie z TF nakazali MPK odmalowywanie obtartych biało-żółtych krawężników na własny koszt, sugerując wyłączną winę ludzi z tej firmy.
avatar
Od wczoraj to rozporządzenie działa
avatar
Od poniedziałku w związku ze zmianami ograniczeń dot. miejsc siedzących znów będzie można zobaczyć na mieście małe Autosany (te 10-metrowe, nie Soliny)
avatar
Linie ZMKS Dziękuję za aktualną rozpiskę brygadową. Mega Robota
avatar
Dziwne że nie schowali ich sobie w garażu (bo przecież i tak samochody stoją na zewnątrz
avatar
Automaty stacjonarne to pewnie te, które stoją na Trembeckiego przy siedzibie ZTM.
avatar
Zapis w regulaminie taki widnienie
avatar
Brak możliwości zakupu biletu nie zwalnia z obowiązku jego posiadania
avatar
Takie buty... Znalazłem to o co mi chodziło. Nie był to przetarg, tylkp plan zamówień publiczynych na 2019. Dwa biletomaty mobilne i nie SIP, tylko biletomaty stacjonarne. Coś mi się ubzdurało z tymi tablicami bo myślałem że nie są takie jak w reszcie autobusów, tylko o niskiej rozdzielczości i nie R&G. Dlatego mi się skojarzyło z 900 i 921
avatar
A w czym jest problem, zeby np. tę czcionkę dosotosować do tej w innych autobusach? I w czym problem jest, żeby zamontować dwa biletomaty? Chcą, żeby powstawaly kolejne afery o brak możliwości kupienia biletu i afery z mandatami za ich brak? :/
avatar
Jedyna różnica to tylko czcionka wyświetlaczy
avatar
Biletomatow w nich nie będzie. A reszta systemu jest zgodna z pozostałymi
avatar
#900 i #921 mają odpowiednie tablice zewnętrzne
avatar
Oki, dzięki za odpowiedź. Jeszcze jedna rzecz mnie ciekawi. Wydaje mi się że kiedyś widziałem plany ogłoszenia przetargu na 2 biletomaty mobilne i 2 komplety tablic zewnętrznych, wydawało mi się że dla #900 i #921. Wiadomo coś czy będą je doposażać do standardów ZTM?
avatar
W 12 metrowych nie było zapisu co do koloru więc producent zrobił po taniości czyli na biało
avatar
Zapisy w umowach. Nie ma to nic wspólnego z konstrukcją dachów. We wszystkich poszycie jest z tworzywa sztucznego i może mieć dowolny kolor.
avatar
Czy ktoś wie dlaczego gazowce i 10 metrowe autosany mają pomarańczowy dach a 10 diesli MPK i MKS mają biały dach? Kwestia zapisów w umowie czy konstrukcji poszycia?
avatar
Dzis dojechały "Boćki" 943,944,945,946,947
avatar
58/4, teraz planowo są tam wysyłane przeguby
avatar
58/3 zapewne